
502 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 65721 сыртқы бұрандалы адаптер, 3/4 дюймдік отырғызу диаметрі бар, шлангты розеткаға немесе ішкі бұрандалы шүмекке қосатын суару жүйесінің элементі болып табылады. Саяжайға күтім жасау үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 21 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996035512 |