
1 584 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 65728 пластикалық адаптері суару құбырын құбырға, құбырға немесе диаметрі 1/2-3/4 дюйм болатын бұрандалы емес шүмекке қосуға мүмкіндік береді. Қала маңындағы аумақта суару жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 93 жыл |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Материал | ABS пластик |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996035413 |