



6 876 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бет қалқаны Сибртех дәнекерлеу жұмыстары кезінде дәнекерлеушіні күйіп қалудан, ультракүлгін сәулеленуден, ұшқыннан және жоғары температурадан қорғау үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.77 кг |
| Кепілдік | <a href="https://instrument.ru/garant/tovary-s-garantiey-1-god/">1 год</a> |
| Экран өлшемі | 93 х 43 мм |
| Штрих-код | 4606800070852 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 270 мм |
| Қаптамадағы ені | 240 мм |
| Тағам түрі | күн батареясы, ауыстырылатын батарея |
| Жұмыс температурасы | -5°С-тан +55 градусқа дейін |
| Қараңғы күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN9-13, бірқалыпты реттеу |
| Жарық сүзгісінің түрі | хамелеон |
| Күңгірттеу уақыты | 1/25000 с |
| Ашық күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN4 |
| Материал | пластик |