









1 793 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех қалқаны дәнекерлеу жұмыстары кезінде электр дәнекерлеушінің бетін, мойнын және көзін ашық жарықтан, ұшқыннан, ыстық шашыраудан және ультракүлгін сәулелерден қорғауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.56 кг |
| Экран өлшемі | 110х91 мм |
| Штрих-код | 4606800040398 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 320 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 195 мм |
| Қаптамадағы ені | 280 мм |
| Жұмыс температурасы | -5°С-тан +55 градусқа дейін |
| Қараңғы күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN10 |
| Жарық сүзгісінің түрі | шыны |
| Материал | пластик |