
3 698 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 150 мм, жезден жасалған бұралған сымы бар Matrix 74660 жалпақ щеткасы шығын материалы ретінде қону өлшемі 32 мм болатын қайрауыштарға орнатылады. Бұрылған сым жұмсақ режимде тот пен лак-бояу жабындарының жұқа қабатын тазалауға, қатты беттерден әртүрлі ластаушы заттарды кетіруге мүмкіндік береді. Тегіс пішінінің арқасында щетка жету қиын жерлерді өңдеуге жарамды. Ұсынылатын жұмыс жылдамдығы — 6000 айн/мин артық емес.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Диаметрі | 150 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 195 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | 32 мм |
| Сым түрі | жезден жасалған бұралған |
| Нысан | жазық |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4044996117133 |