
720 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 50 мм, шпилькасы 6 мм, 0,3 мм бұралған сым қылшықтары бар Sibrtech 744757 "кесе" бұрғы щеткасы айтарлықтай аумақты металл, ағаш және пластмасса беттерін жұмсақ өңдеуге арналған — кірді, бояу мен лак қалдықтарын кетіреді, кедір-бұдыр береді. немесе материалдың құрылымын ерекшелеу. Қылқалам шыныаяқ пішініне ие, бұл қылшықтардың өңделетін бетке жабысу аймағын арттырады. 6 мм шанағы бар саптама 4500 айн/мин жылдамдықпен жұмыс істеуді қолдайтын электрлік бұрғы патронына орнатылады. Құралмен жұмыс істеу кезінде қорғаныс киімдері мен аяқ киімдерін, көзілдірікті, респираторды және құлаққапты пайдалану міндетті болып табылады. Қылқалам кәсіби салада және тұрмыста қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 38 мм |
| Диаметрі | 50 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 125 мм |
| Корпустың қорғаныш жабыны | мырыш |
| Сымның қорғаныш жабыны | май |
| Корпус материалы | болат Q235-C |
| Сым материалы | болат 50CRVA |
| Қону | бұрғы |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сым түрі | бұралған |
| Нысан | кесе |
| Қаптамадағы ені | 85 мм |
| Штрих-код | 4044996163864 |