
1 493 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 6 мм шпилькасы және 0,5 мм бұралған металл сым қылшықтары бар Sibrtech 744307, 75 мм бұрғылауға арналған жалпақ щетка қатты беттерді өрескел өңдеуді сәтті орындайды. Ластануды, тоттың қалың қабатын, ескі бояу мен лакты кетіреді, дәнекерленген жіктерді тиімді тазартады. Тегіс пішінінің арқасында щетка ойықтарды, ішкі бұрыштарды, өткір қисықтарды және жету қиын жерлерді өңдеуге ыңғайлы. Қылқаламның диаметрі 6 мм болатын иіндісі бар және бұрғы патронына орнатылады. Ұсынылатын максималды айналу жылдамдығы — 12500 айн/мин. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану керек. Қылқалам құрылысшыларға, автожөндеу шеберханаларына, сондай-ақ үй шеберлеріне пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 41 мм |
| Диаметрі | 75 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Корпустың қорғаныш жабыны | мырыш |
| Сымның қорғаныш жабыны | май |
| Корпус материалы | болат Q235-C |
| Сым материалы | болат 50CRVA |
| Қону | бұрғы |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сым түрі | бұралған |
| Нысан | жазық |
| Қаптамадағы ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996163857 |