
953 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 75 мм, шпилькасы 6 мм, 0,3 мм бұралған сым қылшықтары бар Sibrtech 744787 "кесе" бұрғы щеткасы айтарлықтай аумақты металл, ағаш және пластмасса беттерін жұмсақ өңдеуге арналған — кірді, бояу мен лак қалдықтарын кетіреді, кедір-бұдыр береді. немесе материалдың құрылымын ерекшелеу. Қылқалам шыныаяқ пішініне ие, бұл қылшықтардың өңделетін бетке жабысу аймағын арттырады. 6 мм шанағы бар саптама 4500 айн/мин жылдамдықпен жұмыс істеуді қолдайтын электрлік бұрғы патронына орнатылады. Құралмен жұмыс істеу кезінде қорғаныс киімдері мен аяқ киімдерін, көзілдірікті, респираторды және құлаққапты пайдалану міндетті болып табылады. Қылқалам кәсіби салада және тұрмыста қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.143 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 70 мм |
| Сыртқы диаметрі | 75 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | тазалау |
| Қаптамадағы ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996129549 |