
943 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 60 мм, шпилькасы бар, 0,3 мм бұралған сым қылшықтары бар Sibrtech 744467 бұрғысына арналған жалпақ щетка металл, ағаш және пластик беттерді жұмсақ өңдеу үшін қолданылады. Кірді, тотты, ескі лак-бояу жабындарын кетіреді. Тегіс пішінінің арқасында щетка жету қиын жерлерді, ойықтарды, қисықтарды, ішкі бұрыштарды тазалауға өте ыңғайлы. Бұрғылау патронына диаметрі 6 мм саңылау орнатылады. Ұсынылатын айналу жылдамдығы 4500 айн/мин. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану керек. Қылқалам құрылыс, жөндеу кезінде, сондай-ақ күнделікті өмірде қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.074 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Сыртқы диаметрі | 60 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | тазалау |
| Қаптамадағы ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996129501 |