
1 697 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бұрғылауға арналған тегіс щетка Сибртех 744327, 100 мм, шпилькасы бар, 0,5 мм бұралған металл сымнан жасалған қылшықтары бар, қатты беттерді өрескел өңдеуді сәтті жеңеді. Ластануды, тоттың қалың қабатын, ескі бояу мен лакты кетіреді, дәнекерленген жіктерді тиімді тазартады. Тегіс пішінінің арқасында щетка ойықтарды, ішкі бұрыштарды, өткір қисықтарды және жету қиын жерлерді өңдеуге ыңғайлы. Қылқаламның диаметрі 6 мм болатын иіндісі бар және бұрғы патронына орнатылады. Ұсынылатын максималды айналу жылдамдығы — 11000 айн/мин. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану керек. Қылқалам құрылысшыларға, автожөндеу шеберханаларына, сондай-ақ үй шеберлеріне пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.191 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Сыртқы диаметрі | 100 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | тазалау |
| Қаптамадағы ені | 125 мм |
| Штрих-код | 4044996129495 |