
912 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 75 мм Matrix 74448 бұрғылауға арналған жалпақ щетка, шпилькасы бар, жезден жасалған бұралған сым қылшықтары бар, металл, ағаш, пластмасса беттерін кірден, ескі бояулар мен лактардан және тоттан жұмсақ тазалауға арналған. Диаметрі 0,3 мм бұралған сым жету қиын жерлерге: ойықтарға, бұрыштарға, иілістерге, тар жерлерге енеді. Саптама бетті қажетті кедір-бұдырлау немесе материалдың құрылымын ерекшелеу үшін қолданылады. Диаметрі 6 мм саңылау 4500 айн/мин ұсынылған жылдамдықта жұмыс істей алатын электрлік бұрғы патронына орнатылады. Жұмыс кезінде қорғаныс көзілдірігін, респираторды, құлаққапты, арнайы киімді және аяқ киімді пайдалану керек.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 70 г |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Диаметрі | 75 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 140 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | болат |
| Қону диаметрі | 6 мм |
| Ені | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 95 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 8 мм |
| Штрих-код | 4044996019147 |