
1 821 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бұрылған металл сымы бар, диаметрі 75 мм Matrix 74430 бұрғысына арналған шпилькасы бар жалпақ щетка металды, ағашты немесе бетонды ластанудан, тоттан, ескі бояудан немесе лактан тез тазартуға мүмкіндік береді. Ішкі бұрыштарды, ойықтарды, иілулерді, тар және жету қиын жерлерді өңдеу үшін қолданылады. Дәнекерленген жіктерді тазалау үшін жарамды. Диаметрі 6 мм шанақтың көмегімен щетка максималды айналу жиілігі 12500 айн/мин дейін бұрғылау патронына немесе ПШМ-ге орнатылады. Саптама құрылыста, машина жасауда қолданылады, күнделікті өмірде де пайдалы. Қылқаламмен жұмыс істеу кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану керек.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.138 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Сыртқы диаметрі | 75 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 140 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | тазалау |
| Қаптамадағы ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996113371 |