
1 006 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бұрғылауға арналған щетка "кесе" Matrix 74478 диаметрі 75 мм, шпилькасы бар, жезден жасалған бұралған сым қылшықтары бар, металл, ағаш және пластмасса беттерін ұсақ ластаушы заттардан және бояу жабындарының қалдықтарынан тазарту үшін қолданылады. Материалдың құрылымын ерекшелеуге немесе оны кедір-бұдырлауға көмектеседі. Тостағанның пішіні үлкен аумақтың тегіс жерлерін өңдеуге мүмкіндік береді. Диаметрі 6 мм саңылау 4500 айн/мин жылдамдықты қолдайтын электрлік бұрғы патронына орнатылады. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын — респираторды, көзілдірікті, құлаққапты, арнайы киімді және аяқ киімді пайдалану қажет.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 105 г |
| Қаптамадағы биіктік | 65 мм |
| Диаметрі | 75 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 140 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | болат |
| Қону диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ені | 95 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 16 мм |
| Штрих-код | 4044996002262 |