
642 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 50 мм Matrix 74444 бұрғылауға арналған жалпақ щетка, шпилькасы бар, жезден жасалған бұралған сым қылшықтары бар, металл, ағаш, пластмасса беттерін кірден, ескі бояулар мен лактардан және тоттан жұмсақ тазалауға арналған. Диаметрі 0,3 мм бұралған сым жету қиын жерлерге: ойықтарға, бұрыштарға, иілістерге, тар жерлерге енеді. Саптама бетті қажетті кедір-бұдырлау немесе материалдың құрылымын ерекшелеу үшін қолданылады. Диаметрі 6 мм саңылау 4500 айн/мин ұсынылған жылдамдықта жұмыс істей алатын электрлік бұрғы патронына орнатылады. Жұмыс кезінде қорғаныс көзілдірігін, респираторды, құлаққапты, арнайы киімді және аяқ киімді пайдалану керек.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.058 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Сыртқы диаметрі | 50 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | тазалау |
| Қаптамадағы ені | 77 мм |
| Штрих-код | 4044996019123 |