
1 284 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 74464 бұрғысына арналған "кесе" бұрғы щеткасы, шпилькасы бар, 25 мм, бұралған металл сымнан жасалған қылшықтары бар, — диаметрі 6 мм шанақ астындағы патроны бар электрлік бұрғыларға арналған жабдық. Ұсынылатын айналу жылдамдығы 4500 айн/мин. Саптама дәнекерленген жіктерді тазалау және металл, ағаш, бетон беттерін тегістеу үшін қолданылады. Қылқалам ластанудың, тоттың, ЛБМ қалың қабатын тиімді кетіреді. "Кесе" пішінінің арқасында саптама айтарлықтай көлемді беттерді өңдеу үшін оңтайлы болып табылады. Ол құрылыста, машина жасауда, сонымен қатар тұрмыста қолданылады. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану қажет.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 32 мм |
| Сыртқы диаметрі | 25 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 117 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | тазалау |
| Қаптамадағы ені | 68 мм |
| Штрих-код | 4044996113203 |