
2 245 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 100 мм Matrix 74432 бұрғысына арналған шпилькасы бар, бұралған металл сымы бар жалпақ щетка металды, ағашты немесе бетонды ластанудан, тоттан, ескі бояудан немесе лактан тез тазартуға мүмкіндік береді. Ішкі бұрыштарды, ойықтарды, иілулерді, тар және жету қиын жерлерді өңдеу үшін қолданылады. Дәнекерленген жіктерді тазалау үшін жарамды. Диаметрі 6 мм шанақтың көмегімен щетка максималды айналу жиілігі 11000 айн/мин дейін бұрғылау патронына немесе ПШМ-ге орнатылады. Саптама құрылыста, машина жасауда қолданылады, күнделікті өмірде де пайдалы. Қылқаламмен жұмыс істеу кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану керек.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.248 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Сыртқы диаметрі | 100 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 163 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | тазалау |
| Қаптамадағы ені | 128 мм |
| Штрих-код | 4044996113142 |