
5 142 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 6 мм шпилькалары бар Matrix 74496 щеткалар жинағы бұрғылауға арналған 6 саптамадан тұрады: 5 жалпақ 40-50-65-75-100 мм және шыныаяқ 50 мм. Тегіс жерлер жету қиын жерлерге, бұрыштар мен ойықтарға оңай енеді, ал шыныаяқ тегіс беттерге оңтайлы сәйкес келеді. Саптамалар 4500 айн/мин дейінгі жылдамдықта қолданылады. Жинақ тотты, кірді, ескі жабындарды кетіруге ыңғайлы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 180 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 70 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 255 мм |
| Жиынтықтағы саны | 6 |
| Материал | болат |
| Қону диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ені | 180 мм |
| Штрих-код | 4044996070537 |