
2 048 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 74494 щеткалар жинағы бұрғыға орнатуға арналған диаметрі 6 мм шпилькалары бар 25-38-50-63-75 мм 5 жалпақ щеткадан тұрады. Тоттың, ластанулардың және ескі лак-бояу жабындарының жұқа қабатынан құтылуға мүмкіндік береді. Қылқаламдар бұрыштарды, ойықтарды, жету қиын жерлерді 4500 айн/мин дейінгі жылдамдықпен өңдеуге ұсынылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 210 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Материал | болат |
| Қону диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ені | 145 мм |
| Штрих-код | 4044996019185 |