
4 944 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 74492 шпилькалары бар щеткалар жинағы (екі жалпақ 50-75 мм және үш шыныаяқ 25-50-75 мм) әртүрлі өлшемдегі беттерді жұмсақ өңдеуге арналған бұрғыдағы қондырмалар ретінде пайдаланылады. Шыныаяқтар тегіс беттерді тазалау үшін оңтайлы, ал жалпақ щеткалар жету қиын жерлерге, бұрыштарға және қисықтарға арналған. Жинақтың көмегімен беттердегі тотты, кірді және ескі жабындарды тазалауға болады. Қылқаламдарды максималды жылдамдығы 4500 айн/мин аспайтын кезде пайдалану ұсынылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.426 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 70 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 255 мм |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Максималды диаметрі | 75 мм |
| Материал | болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | тазалау |
| Қаптамадағы ені | 175 мм |
| Штрих-код | 4044996071954 |