
1 969 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 74490 6 мм шпилькалары бар щеткалар жинағы — бұрғылауға арналған өлшемі 50-63-75 мм болатын 3 жалпақ щетка. Олар шеберлерге беттерден тотты, кірді және ескі жабындарды кетіру үшін пайдалы болады. Тегіс саптамалар әдеттегідей жұмыс істеу ыңғайсыз жерлерде — бұрыштар мен ойықтарда ыңғайлы болады. Қылқаламдардың ресурсын арттыру үшін оларды 4500 айн/мин аспайтын жылдамдықта пайдалану керек.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.163 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 185 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Максималды диаметрі | 75 мм |
| Материал | болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | тазалау |
| Қаптамадағы ені | 135 мм |
| Штрих-код | 4044996019178 |