
3 528 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 74484 щеткалар жинағы 3 щеткадан тұрады: жалпақ 65 мм, бұрғыға арналған 6 мм шпилькалары бар 50 мм шыныаяқ және қолмен ұсталатын металл. Олардың көмегімен тоттың, бояудың, лактың жұқа қабатын кетіруге, сондай-ақ кірді кетіруге болады. Шыныаяқ пішінді саптамамен тегіс беттерді өңдеуге, ал ойықтар мен бұрыштарда тегіс жұмыс істеуге ыңғайлы. Қол щеткасы электр құралдарын пайдалану мүмкін болмаған кезде шағын аумақтар үшін пайдалы. Құралды 4500 айн/мин дейінгі айналымдарда пайдалану ұсынылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.303 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Максималды диаметрі | 65 мм |
| Материал | болат, пластик |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | тазалау |
| Қаптамадағы ені | 135 мм |
| Штрих-код | 4044996070490 |