
2 024 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 74486 6 мм шпилькалары бар бұрғыға арналған щеткалар жинағы 3 саптамадан тұрады: бір жалпақ 50 мм және екі шыныаяқ 25 және 50 мм. Олар 4500 айн/мин дейінгі жылдамдықта жұмыс істей алады. Жинақтың арқасында беттерден ескі жабынның жұқа қабатын алып тастауға, кірді кетіруге және тоттан арылуға болады. Шыныаяқпен тегіс беттерді өңдеу ыңғайлы, ал тегіс саптама жету қиын жерлерді тазалау үшін қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 228 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 70 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Материал | болат |
| Қону диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996071886 |