
2 991 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 74480 щеткалар жинағы бұрғыға орнатуға арналған 6 мм шпилькалары бар 2 саптаманы қамтиды: бір жалпақ 100 мм және бір шыныаяқ 75 мм. Олардың көмегімен тот пен лак-бояу жабындарының жұқа қабатын кетіруге, кірді кетіруге болады. Көп профильді жинақ тегіс беттерді немесе бұрыштар мен ойықтарды өңдеуге арналған оңтайлы саптаманы таңдауға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Сыртқы диаметрі | 100 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 255 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Максималды диаметрі | 100 мм |
| Материал | болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | тазалау |
| Қаптамадағы ені | 125 мм |
| Штрих-код | 4044996071862 |