
330 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 858385 шпатель акрил, полиуретан, силикон және басқа тығыздағыштармен әрлеу жұмыстары үшін қолданылады. Ол беттерді бүлдірмейді, сондықтан қаптау материалдары арасындағы тігістерді мүмкіндігінше тиімді тегістеуге мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.026 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 мм |
| Қаптама түрі | полиэтилен пакет |
| Қаптамадағы ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800069030 |
| Шпатель түрі | Резеңке шпательдер |