
264 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 85838 әмбебап тегістеуіш қалақшасы жіктерді тегістеу үшін пайдалы. Ол силиконды, акрилді, полиуретанды және басқа тығыздағыш материалдармен әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Шпатель бетті сызатпайды, бұл оны қаптау материалдарымен жұмыс істеу үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 21.3 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 мм |
| Қаптама түрі | полиэтилен пакет |
| Қаптамадағы ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800069023 |
| Шпатель түрі | Резеңке шпательдер |