
61 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.019 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 1.5 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 мм |
| Жайма материалы | пластмасса |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Жайманың ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4606800050540 |
| Шпатель тұтқасының материалы | Пластик |
| Шпатель түрі | Тісті қалақшалар |