
234 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.039 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 28 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 230 мм |
| Тістер | 8 х 8 мм |
| Жайма материалы | пластмасса |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Жайманың ені | 230 мм |
| Штрих-код | 4606800050533 |
| Шпатель тұтқасының материалы | Пластик |
| Шпатель түрі | Тісті қалақшалар |