
214 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.042 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 230 мм |
| Жайма материалы | пластмасса |
| Қаптамадағы ені | 121 мм |
| Жайманың ені | 230 мм |
| Штрих-код | 4606800050496 |
| Шпатель тұтқасының материалы | Пластик |
| Шпатель түрі | Пластмасса шпательдер |