
527 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жапондық 4 шпательден тұратын Спарта 860045 жиынтығы қисық беттерді тиімді өңдеуге, әрлеуге және әрлеуге мүмкіндік береді. Ойластырылған конструкция тегіс емес, бедерлі беттерді және жету қиын учаскелерді өңдеу үшін оңтайлы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.055 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Пәндер саны | 4 |
| Жайма материалы | пластмасса |
| Тұтқаның материалы | пластмасса |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996064901 |
| Қалақшаның өлшемі | 120 мм |
| Шпатель тұтқасының материалы | Пластик |
| Шпатель түрі | Пластмасса шпательдер |