
14 569 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бау-бақша және саябақ учаскелерінде топырақты суаруға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Қабаттар саны | 3 |
| Түсі | Күлгін |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 7.15 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 160 мм |
| Диаметрі | 1/2 дюйм |
| Ұзындығы | 50 м |
| Қаптамадағы ұзындығы | 370 мм |
| Максималды қысым | 20 бар |
| Материал | ПВХ |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану температурасы | 0-ден +50 °С-қа дейін |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.4 мм |
| Қаптамадағы ені | 370 мм |
| Штрих-код | 4606800067852 |
| Шлангтың диаметрі | 1/2" (12,5 мм) |
| Суарғыш шлангінің ұзындығы | 50 м |