
19 810 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.54 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 24.5 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 мм |
| Көзшелер саны | 2 |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | соқпалы алаңдар |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 23.5 мм |
| Штрих-код | 4044996193724 |