
19 380 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 44 мм |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Көзшелер саны | 2 |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | магниттік негіз |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 23 мм |
| Штрих-код | 4044996193717 |