
19 960 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.53 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 0.0485 м |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 0.8 м |
| Көзшелер саны | 3 |
| Ерекшеліктері | фрезерленген |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 0.0215 м |
| Штрих-код | 4044996181257 |