
27 960 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.883 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 0.23 м |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1.01 м |
| Көзшелер саны | 3 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттер, резеңке тығындар |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 0.24 м |
| Штрих-код | 4044996165363 |