
25 467 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.733 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 0.3 м |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 0.81 м |
| Көзшелер саны | 3 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттер, резеңке тығындар |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 0.26 м |
| Штрих-код | 4044996165356 |