
9 531 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.465 кг |
| Штрих-код | 4044996147604 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1000 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 48.8 мм |
| Қаптамадағы ені | 20 мм |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Көзшелер саны | 2 |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |