
7 770 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
GROSS сауда маркасының алюминий деңгейі бетті көлденең және тігінен тегістеуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.604 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 59.8 мм |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 800 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | алюминий |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 22.3 мм |
| Штрих-код | 4044996147536 |