
8 410 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
GROSS сауда маркасының алюминий деңгейі бетті көлденең және тігінен тегістеуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.262 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 49.4 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 мм |
| Көзшелер саны | 2 |
| Материал | алюминий |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 22.3 мм |
| Штрих-код | 4044996147499 |