
17 078 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1500 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттер, резеңке тығындар |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996145099 |