
3 017 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.247 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттер, резеңке тығындар |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996144825 |