
6 683 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.86 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 27 мМ жасырын |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1802 мм |
| Жеңілдік түрі | Қол құралдары жеңілдіксіз |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996107424 |