
2 097 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 17 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1500 мм |
| Көзшелер саны | 2 |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Дәлдік | 1 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 47 мм |
| Штрих-код | 4044996107288 |