
15 867 ₸
Құю әдісімен жасалған, GROSS TRAPEZFORMIG трапеция тәрізді деңгейі жоғары дәлдіктегі құрал болып табылады
қабырға мен еденді тегістеуге арналған
плиткалар, төсемтас және кірпіш.
Деңгей SHOCKPROOF жүйесімен жабдықталған,
соның арқасында сіз плиткаларды қағып тастай аласыз,
деңгей мен резеңке балғаны пайдалану.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.52 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 мм |
| Көзшелер саны | 2 |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 45 мм |
| Штрих-код | 4044996108063 |