
3 652 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Қаттылық қабырғалары бар күшейтілген алюминий профилі. Фрезерленген жұмыс беті қосымша өлшеу дәлдігін қамтамасыз етеді. Металл беттерге бекіту үшін деңгей табанына магнит орнатылған. Көлденең, тігінен және 45 градус бұрыштардағы ауытқуларды тексеруге арналған үш өлшеуіш тесігі бар. Өлшеу дәлдігі – 0,5 мм м. Жоғарғы бөлігінде айна шағылыстырғышы бар терезе бар, ол алдыңғы және көлденең жазықтықта көрсеткіштерді қатесіз алуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.298 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттер, резеңке тығындар |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996031064 |