
41 777 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 1.65 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 2000 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | резеңке тығындар |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996107523 |