
4 020 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.488 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 613 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Дәлдік | 1 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 57 мм |
| Штрих-код | 4044996009780 |