
24 661 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.938 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1200 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996106984 |