
3 753 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Деңгей корпусы қатайтылған қатты тікбұрышты алюминий профилінен жасалған. Қума метрдің салмағы – 0,70 кг. Фрезерленген жұмыс жазықтығы. Модельде үш акрилді көз бар. Деңгей табаны сантехникалық жұмыстарды орындау кезінде құбырларда өлшеулердің ыңғайлылығы үшін арнайы пішінге ие. Өлшеу дәлдігі – 1 мм м (0,057 градус).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.438 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | резеңке тығындар |
| Дәлдік | 1 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996001487 |