
2 362 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Деңгейдің корпусы нығайтылған тікбұрышты алюминий профилінен жасалған. Қума метрдің салмағы – 0,24 кг. Құрал боялған және екі жағында пластикалық тығындармен жабдықталған. Модельде ауытқуларды көлденең, тігінен және 45 градус бұрышта тексеруге арналған үш өлшеуіш көз бар. Өлшеу дәлдігі – 1 мм м (0,057 градус).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.318 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 800 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Дәлдік | 1 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996001340 |