
2 031 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.259 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | алюминий қорытпасы |
| Дәлдік | 1 мм/м |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996001333 |